KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

„NemunRing Winter Games” pradės trečiąjį sezoną

 „NemunRing Winter Games” pradės trečiąjį sezoną

Beveik pusė tūkstančio – tiek žmonių pernai stojo prie jau tradicinio žiemos šypsenų generatoriaus - „NemunRing Winter Games” starto linijos. Daugiau kaip šimtas – tiek žmonių užsiregistravo savo startui šį sekmadienį. Kokie iššūkiai ir naujovės laukia šiame sezone?

Visų pirma – tradicijos. Nuo ankstyvo ryto intensyviai dirbs dvi trasos: sprinto viražai norintiems save išbandyti greitoje ir sudėtingoje konfigūracijoje, bei slalomo trasa, leisianti prisiminti Jūsų automobilio dimensijas. Jeigu Lietuvos policija sako, kad prasidėjus tamsiajam sezonui savo vairavimo įgūdžių testuoti ir atgaivinti nereikia ir negalima, tai „NemunRing Winter Games” mano visiškai priešingai – tai tiesiog privaloma.

Jeigu truputį prisibijote legendinės trasos reputacijos ir šviežiai sumontuotų atitvarų, trasą galėsite išbandyti su „Kartlandas Ring Taxi”. Kol Jūs patogiai įsitaisysite „Subaru Impreza WRX STI” keleivio sėdynėje, piloto vietą užims tituluotasis Ignas Gelžinis – brutalūs vairavimo technikos, bei greičio kartelių permąstymo procesai neišvengiami: „Kartlandas Ring Taxi” yra turbūt geriausias būdas susipažinti su „Nemuno žiedo” trasa – ekskursija nebus labai ilga, tačiau abejingu kol kas nepaliko nei vieno. Naujovė kuri lauks šiemet – visus trasą įveikusius su „Subaru”, šturmano vietą pakviesime pakeisti į piloto kėdę vidaus patalpų kartodrome „Kartlandas”. Kartu su „Kartlandas Ring Taxi” pramoga, bei jau pernai metais vykusiu „Suzuki Cup”, šiemet norime pristatyti „BMW Cup”. Pernai metai įrodė, jog yra žmonių, norinčių varžytis vienu automobiliu ir taip įrodyti savo, o ne technikos gebėjimus, tačiau dažnai išgirsdavome pageidavimų trasą įveikti galine varoma ašimi varomu automobiliu. Į pageidavimus įsiklausėme ir visus šešis „NemunRing Winter Games” etapus kviesime išbandyti savo jėgas ir už žiedinėms lenktynėms paruošto „BMW 328” vairo”, - pasakoja varžybų koordinatorius Jonas Šiaudikis.

Varžybas organizuojantys „Tėvas Racing” kolektyvas į nacionalinę trasą šaltuoju sezonu pakvies šešis kartus – šį sekmadienį startuos pirmasis etapas, varžybų finalas planuojamas vasario mėnesį, tad čempionatas sėkmingai užims „gerai praleisto savaitgalio” titulą visus tris mėnesius. Šios varžybos skirtos kiekvienam: „Jums tereikia automobilio ir šalmo – jeigu neturite nei vieno nei kito, abiejų nuomą galėsime pasiūlyti vietoje. Jeigu baiminatės klaidų, kurios gali baigtis sumaitotu automobiliu, visada galite kreiptis į mūsų partnerio „Autoplius.lt” skelbimų skiltį – nemaža dalis dalyvių savo žiemos „draugą”, kuris nesibaimina kėbulo palankstymų už suprantamus pinigus randa būtent ten. Žiema yra toks metas, kai automobilio galia nereiškia daug – svarbu meistriškumas ir geros padangos, tad bet koks ekonominės klasės bolidas bus tinkamas. Tad reziumuojant – šalmas, bolidas, gera nuotaika ir noras keltis ankstyvą sekmadienio rytą užklups netikėtai”, - kalbėjo Jonas.

KRS informacija

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA