KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Vienuolių ir politikų draugystė greitai duos vaisių

Vienuolių ir politikų draugystė greitai duos vaisių

Netoli Raudondvario esančio Paštuvos basųjų karmeličių vienuolyno vaismedžių sodas plečiasi ir jau po poros metų turėtų užsimegzti pirmieji vaisiai.

 Babtų sodininkystės ir daržininkystės instituto darbuotojas, profesionalus sodininkas Česlovas Paulauskas pasakoja, kad nedideliame, maždaug dvidešimties arų sodelyje su sesėmis vienuolėmis ir grupe bičiulių saulėtą savaitgalį pasodino dar keletą vaismedžių sodinukų. Pirmieji šaknis įleido jau prieš pora metų ir greitai duos vaisių. Tarp vaismedžių sėkmingai auga lazdynai.

„Sesės pasidalijo svajone, kad norėtų sode turėti obelų, kriaušių, slyvų, – pasakojo Č. Paulauskas. – Parinkau įvairaus ankstyvumo sodinukų veisles, kad vaisių duotų nuo pavasario iki vėlyvo rudens. O štai ouolių bus ir tokių, kuriuos drąsiai galės Kūčių stalui išlaikyti.“

Nugąstaujama tik, kad zuikai ir stirnos nedarytų žalos, mat sodelis neaptvertas, o aplink vienuolyną – miškas. Anot Kauno r. Savivaldybės tarybos nario Justino Urbanavičiaus, ypatingai asketiška basųjų karmeličių vienuolija priėmė pagalbą kuriant sodą, o aktyviai politikoje ir visuomeniniame gyvenime besireiškiantys žmonės čia randa dvasinę atgaivą.

Kaunorajone.lt informacija

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA