KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Sergėjus Azanovas: mažiau galvokite apie ligas

Sergėjus Azanovas: mažiau galvokite apie ligas

Kaune gyvenantis, žinomas parapsichologas Sergėjus AZANOVAS neseniai atšventė šešiasdešimtmetį. ,,Reikia kuo daugiau šypsotis, piktuoliams siųsti šviesias mintis ir viską daryti su meile',“ – pataria parapsichologas. 

Sapnas pakeitė visą gyvenimą 

Sergejus Azanovas pasakoja, kad nuo vaikystės bijojo tamsos, nuolat matydavo įvairius siluetus. „Aplinkinių klausinėdavau, ar jie irgi tai mato. Niekas nematė, mačiau tik aš. Buvo nejauku, bet susigyvenau su tuo, – sakė pašnekovas. – Jaunystėje daug sportavau, sunkiai dirbau statybose. 33 metų  Sergejus susapnavo sapną, kuris pakeitė jo gyvenimą. ,,Vykdžiau viską, ką man sapne liepė Dievas. Keisčiausia tai, kad aš nebuvau tikintis. Bet sapnas ir tai kas vyko po to, pakeitė visą mano gyvenimą. Nuo tada pradėjau matyti daugiau nei kiti: žmonių organus mačiau tarsi rentgeno aparatu. Kai pasipasakodavau apie tai kitiems, niekas netikėjo. Labai pavargdavau, bet po kiek laiko visa tai galėjau kontroliuoti, išmokau su tuo gyventi,“ – dalinasi prisiminimais parapsichologas. Vėliau jisdaug mokėsi Ukrainoje, Rusijoje, Latvijoje, konsultavosi pas žymius parapsichologus. 

Mažiau galvokite apie ligas 

Azanovas pataria kuo mažiau galvoti apie savo ligas. Nereikia apie jas ieškoti informacijos internete, skaityti, nes gavę informacijos perteklių įsikalbame ligą patys. Reikia stebėti ką valgome, riboti druską, pieno produktus. Parapsichologas rekomenduoja ožkos pieną, jis stiprina imunitetą.

 ,,Nešiokite amuletus, tik teisingai pasirinkite,“ – pataria S. Azanovas.  Anot jo, gerai apsaugo ir gydo gintaras. Šį akmenį rekomenduoja nešioti sergant struma. Sveika gerti gintarinį vandenį. Taip pat, kai lauke šviečia vaivorykštė, parapsichologas pataria stiklainį vandens pastatyti lauke taip, kad jame atsispindėtų vaivorykštė. Toks vanduo valo, stiprina organizmą. 

Vardą vaikui rinkite atsakingai

Parapsichologas sako, kad žmogaus vardas yra svarbesnis nei pavardė. Jis pabrėžia, kad vaikui rinkti vardą reikia labai atsakingai. Nuo vardo priklauso jo likimas. Tai tarsi kodas, kuris nulemia žmogaus gyvenimą, charakterį, ligas, aplinką. Jį reikia galvoti dar vaikui esant įsčiose. Motina turėtų intuityviai jausti, koks vardas vaikui tiks labiausiai. O tėčiui nereikėtų prieštarauti, bet pritarti mamos sprendimui. Renkant vardą būtina atsižvelgti ir į vaiko gimimo datą. ,,Jeigu gimusiam drakono metais berniukui duosite Ugniaus vardą, tai nesitikėkite, kad berniukas bus ramus. Svarbi ir tariamo vardo vibracija. Jei vardas skamba maloniai, viskas gerai, bet jei rėžia ausį, nešiojančiam tokį vardą žmogui gali nesisekti gyvenime. Negalima vardo trumpinti. Tariant sutrumpintą vardą, trumpinama to žmogaus laimė,“ – pasakoja S. Azanovas. 

Paprasti būdai išvengti depresijos

 Azanovas susirūpinęs, kad pastaruoju metu ypatingai daug žmonių lengavai pasiduoda depresijai, kurią sukelia dideli darbo krūviai, užsitęsusios šaltos dienos ar nesėkmės. Jis sako, kad norint įveikti depresiją, reikia keisti savo kasdieninę veiklą, leisti laisvalaikį gamtoje, medituoti, daugiau sportuoti, praustis po kontrastiniu dušu. Rekomenduoja miegoti bent 8 valandas per parą, mažiau gerti kavos ir stiprios arbatos, daugiau valgyti oranžinės spalvos vaisių ir daržovių: apelsinų, mandarinų, greipfrutų, persimonų, bananų ir morkų.

Anot pašnekovo, dažnai šie paprasti būdai padeda organizmui išeiti iš miego būsenos ir tada atsiranda jėgų, drąsos, padidėja pasitikėjimas savimi, pagerėja nuotaika, sumažėja žalingas streso poveikis.

,,Ribokite riebų, aštrų ir aitrų maistą, kasdien papildykite savo organizmą vitaminais. Pakeiskite saldainius ir pyragus bananais, kriaušėmis, medumi, riešutais ir džiovintus vaisiais,“ – pataria parapsichologas.

,,Su bloga nuotaika ir nerimu padės kovoti senovės Kinijos receptas: žalioji arbata su citrina ir medumi. Taip pat patys galite pasigaminti mišinį iš citrinos, džiovintų abrikosų, razinų, riešutų ir medaus. Mišinį reikia vartoti po šaukštelį kiekvieną dieną visą mėnesį, padarius mėnesio pertrauką, vėl vartokite. Norėdami atkurti bioenergijos ir žmogaus kūno jėgas turėtumėte konsultuotis pas specialistą parapsichologą, kuris gali pašalinti neigiamą informaciją iš žmogaus biolauko, reguliuoti žmogaus čakras ir meridianų galią,“ – pasakoja sveiką gyvenimo būdą propaguojantis Sergejus.

Oksana ŠUKAITIENĖ

KAUNORAJONE.LT 

 


KR
Sergėjus Azanovas: mažiau galvokite apie ligas | 9 nuotr.


Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA