KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Mastaičių baseinas laukia lankytojų

Mastaičių baseinas laukia lankytojų

Prieš mėnesį Kauno rajono savivaldybės duotas pažadas suremontuoti Mastaičių baseiną ištesėtas: ketvirtadienį baseine pliuškenosi pirmieji lankytojai – pakaunės vaikai. Tam, kad iš Kauno kolegijos perimtas daug metų neremontuotas baseinas vėl pradėtų normaliai veikti, Kauno rajono savivaldybė skyrė beveik 40 tūkst. eurų.

„Buvo suremontuota pagrindinė vonia, pakeisti vandens filtravimo, valymo ir šildymo įrenginiai, įrengti suoleliai žiūrovams, atlikti kiti darbai“, - vardijo Kauno rajono savivaldybės sporto mokyklos, kuriai dabar priklauso baseinas, direktorius Artūras Pūras. Prileistas pašildyto vandens baseinas atitinka higienos normas.

 Kauno rajono meras Valerijus Makūnas teigė, kad tai – tik didelių darbų pradžia. „Baseinas turi būti šiuolaikiškas ir konkurencingas. Svarbiausia, kad jame būtų teikiamos kokybiškos paslaugos bendruomenei“, - pabrėžė meras.

Renginyje dalyvavęs Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis kalbėjo apie galimybes ugdyti aukšto meistriškumo sportininkus ir linkėjo Kauno rajono savivaldybei išlaikyti baseiną savo žinioje. Vieninteliu pakaunėje baseinu galės naudoti visa bendruomenė, tačiau daugiausia dėmesio bus skiriama vaikų mokymui plaukti. 

 Kauno rajono savivaldybė svarsto galimybes baseino patalpose įrengti SPA, keletą pirčių, vaikų zoną su baseinėliu, atnaujinti tribūnas, sporto salę, įrengti masažo ir kineziterapijos kabinetus. Savivaldybė Mastaičių baseiną perėmė iš Kauno kolegijos spalio pabaigoje. Perkėlus Kraštotvarkos fakultetą iš Mastaičių į Kauną, kolegijai baseiną tapo sunku išlaikyti, todėl šio turto nuspręsta atsisakyti. Sprendimą dėl baseino perėmimo savivaldybės taryba pirmą kartą priėmė 2014 m. gegužę. Dėl įvairių trukdžių tada to padaryti nepavyko. 

 Mastaičiai yra viena sparčiausiai augančių Kauno rajono gyvenviečių, čia gimsta daug vaikų, todėl šalia baseino esančiame sklype savivaldybė planuoja statyti pradinę mokyklą ir vaikų darželį. Darbus planuojama vykdyti etapais, priklausomai nuo finansinių galimybių.

 

KRS informacija

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA