KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Fluxus Labas! mokymosi programa

Fluxus Labas! mokymosi programa

Jeigu tau patinka kūrybinis veiksmas įvairiose Kauno vietose, jei dalyvavai ar žinai, kas yra Kaimynų diena Laisvės alėjoje, Kiemo galerija, iniciatyvos III-iame forte, Šančiuose, Šilainiuose; jei manai, jog suburti gyventojus, domėtis miesto istorijomis ir keisti gyvenamąją aplinką yra tai, kas tave žavi; ir jei tave įkvepia dalyvavimas kūryboje kartu, nuolatinis pažinimo procesas, atveriantis daug naujų galimybių ir mokantis naujų įgūdžių, – tuomet, tai kvietimas būtent tau!


KAUNAS 2022 kviečia dalyvauti Tempo akademijos bendruomenių fakulteto mokymosi programoje „Fluxus labas!“. Šios programos metu tikimės suburti vietos bendruomenei, savo aplinkai neabejingus, pasikeitimų savo artimoje aplinkoje trokštančius kauniečius ir Kauno rajono žmones tapti FLUXUS TYRĖJAIS, o po mokymų ir praktikais – FLUXUS AGENTAIS.

„Fluxus labas!“ mokymosi programos tikslas – parengti bendruomenių aktyvintojus Kaunas 2022 kūrybiniams veiksmams Kaune ir Kauno rajone. Išsamiai susipažinsime su egzistuojančiomis bendruomenių meno, kūrybiškos vietokūros praktikomis, kartu auginsime darbo su bendruomene gebėjimus. Mokymų programa vyks pasitelkiant savitarpio mokymosi (angl. peer learning) principus, bus rengiami išvykstamieji susitikimai su aktyviais kūrėjais ir šių reiškinių tyrinėtojais, tyrinėjamos konkrečios Kauno vietovės.

REGISTRACIJA Į MOKYMOSI PROGRAMĄ: http://bit.ly/2jlr1RY

„Fluxus labas!“ mokymosi programa prasidės jau nuo lapkričio 20 d.!

ETAPAI:

„Fluxus labas!“ mokymosi programa, kurios dalyvius vadiname FLUXUS TYRĖJAIS, suskirstyta į du etapus – tyrinėjimų ir planavimo laikotarpius:

2017 m. lapkritis – 2018 m. vasaris – ATVIROS PASKAITOS / FLUXUS TYRIMAI – paskaitos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės, vietos tyrimai, išvykos. Fluxus tyrėjai kartą per savaitę dalyvaus atvirose paskaitose, tarpusavio mokymosi seminaruose, kuriose stengsis pažinti ir atrasti žmones, vietas ir būdus kaip bendros kūrybos ir bendro mokymosi procese užmegzti būtinus ryšius ir sukurti sąlygas tęstinėms įvairaus pobūdžio veikloms miesto ir rajono bendruomenių kultūriniam įsitraukimui skatinti ir palaikyti.

Šis programos etapas baigsis paskutinę 2018 m. vasario savaitę, per kurią bus pristatomi mokymosi programos dalyvių FLUXUS TYRIMŲ rezultatai ir skelbiamas kvietimas dalyvauti tolimesniame mokymų etape.

Pasirinkusiems ir atrinktiems tęsti veiklas, 2018 m. kovo mėnesį vyks intensyvūs kompetencijas gilinantys MOKYMAI praktikams bei bus rengiami planai būsimų veiklų įgyvendinimui.

Baigusieji mokymosi programą galės tapti FLUXUS AGENTAIS / bendruomenių aktyvintojais, kuriems bus suteikta stipendija ir veiklos biudžetas FLUXUS LABAS! bendruomenės laboratorijos kūrimui.


KADA? KUR?
2017 m. lapkričio mėn. – 2018 m. kovo mėn. 
VDU Menų fakulteto patalpose senamiestyje (Muitinės g. 7, Kaunas, aud. 207).

FLUXUS LABAS! mokymosi programos artimiausi susitikimai 2017m.

Lapkričio 20 d. (pirmadienį) 18 val.
„Fluxus labas!“ pristatymas (programos vadovė Evelina Šimkutė, koordinatorius Egidijus Bagdonas, Kaunas 2022 meno vadovė Virginija Vitkienė, Kultūros Tempo akademijos vadovė Ana Čižauskienė).
Svečias: Diane Dever (JK) atvira paskaita („Folkestone Fringe“ vadovė, kuruojanti tris bendruomenių įsitraukimu grįstus festivalius Folkstone). Paskaita bus verčiama iš anglų kalbos.

Lapkričio 28 d. (antradienį) 18 val.
Virginijos Vitkienės atvira paskaita-diskusija. Temos: dalyvaujamosios praktikos Kauno bienalėje, dialoginis menas ir kt. Bienalės procesas, tyrimas.

Lapkričio 29 d. (trečiadienį) 18 val.
Pirmasis savitarpio mokymosi grupės susitikimas (Tema: ateities bendruomenių laboratorijų modeliai)

Gruodžio 5 d. (antradienį) 18 val.
Doc. dr. Linaros Dovydaitytės atvira paskaita-diskusija (Tema: menininis, kultūrinis, bendruomeninis aktyvizmas)

Gruodžio 13 d. (trečiadienį) 18 val.
Antrasis savitarpio mokymosi grupės susitikimas (Tema: Fluxus tyrėjo užduotys)

Taip pat gruodžio mėnesį planuojama:
Ekskursija Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus bendruomenių platformos galerijoje (kuratorė Auksė Petrulienė);
Išvyka į Vilnių, kuriame aplankysime jau egzistuojančius bendruomenių laboratorijų pavyzdžius (BeePart Pilaitė ir Miesto laboratorijos).


„Fluxus labas!“ mokymosi programa prasidės jau nuo lapkričio 20 d.!

REGISTRACIJA Į MOKYMOSI PROGRAMĄ: http://bit.ly/2jlr1RY

Daugiau informacijos: http://kaunas2022.eu/fluxus-labas/

Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu fluxuslabs@kaunas2022.eu

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA