KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Linksmakalniui – 25

Linksmakalniui – 25

Nuolat ieškantis miestelis, atrodo vis tvirčiau žinantis rytojų ir ateities planus. Savaitgalį minėdami 25 -metį Linksmakalnio gyventojai ir svečiai susitiko konferencijoje Linksmakalnis - laikotarpių sandūroje“.

Konferenciją koordinavo Viltė Migonytė-Petrulienė. Išklausius pranešimus įgavome drąsos ateities darbams. Pokyčių laukia visi gyventojai. Taip pat buvo pristatytas Linksmakalniui reikšmingas projektas „Žodžiai...mintys...veidai...“, čia fotomenininkas Raimundas Puišys įamžins asmenybes žinančias seniausią istorijos dalį, žmones garsinančius Linksmakalnį ir kuriančius jo ateitį. Visą šventinį vakarą su mumis buvo ir renginį vedė Henrikas Savickis, padovanojęs mums ir jautrių muzikinių kūrinių.

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras miestelį pavertė skambančiu miesteliu. Ąžuolo vainiku pagerbę Šv.Kazimiero globėjo koplytstulpį, keliavome palinkėjimų gatve, kurią sukūrė Linksmakalnio vaikai ir dailininkė Rasa Puišienė. Vakaro koncertas subūrė daugybę gyventojų, mažieji išbandė daug vaikiškų pramogų ir išklausė Linksmakalnio vokalinės studijos „Saulutė“  koncertinę programą. Scenoje žaidė gausybė šviesų, tvyrojo gera nuotaika, atlikėjai Mino ir Tonis neleido susirinkusiems nuobodžiauti. Saulė visų akivaizdoje nusileido už linksmo kalno, o dangų nušvietė šventinis fejerverkas.

Rimantė ADOMAITYTĖ, Samylū kultūros centro projektų vadovė

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA