KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Kviečiame prisijungti prie akcijos "Maltiečių sriuba"

Kviečiame prisijungti prie akcijos

Kviečiame prisijungti prie akcijos "Maltiečių sriuba". Tik Jūsų dėka ir kitais metais senoliai turės galimybę reguliariai gauti šiltos sriubos dubenėlį. Dėkojame už Jūsų gerumą!

Šių metų maltiečių paramos seneliams akcija „Maltiečių sriuba” – jau dvyliktoji. Gyvuodama tiek metų, ji nepraranda savo aktualumo. Tūkstančiams senų žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba – jiems tiesiog trūksta lėšų išgyventi. Šiuo metu, pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, kalbame apie gražius darbus savo šaliai, apie dovanas jai. Bet juk seneliai šalia mūsų, išgyvenę tremtis, netektis, politinius pasikeitimus, ir yra mūsų Lietuva, tai jie jos valstybingumo vienmečiai, tikrieji istorijos liudytojai ir dalyviai. Atsigręžkime – jų buvimas ir yra didžiausia dovana. Be jų nebūtų mūsų.
Praėjusių metų „Maltiečių sriubos” metu buvo surinkta daugiau kaip 250 000 tūkstančiai eurų. Už šias lėšas galėjome teikti pagalbą 2600 skurdžiai gyvenančių senolių. Paruoštą šiltą valgį termosuose šiuo metu vežiojame 22 Lietuvos vietovėse. Vidutinė vienos porcijos kaina beveik euras – 98 centai, šią sumą sudaro ne tik produktų, bet ir maisto gamybos, išvežiojimo išlaidos. O porcija ne tokia ir maža – 450 ml sriubos, kurios pagyvenusiam žmogui užtenka 2 kartams. Kadangi visus prašančius aprūpinti šiltu maistu lėšų trūksta, kitiems, stipresniems seneliams, keletą kartų per mėnesį vežame ilgai negendančius produktus ir siūlome valgį pasigaminti patiems ar siunčiame į pagalbą savanorį.
Už akcijos aukas visus metus finansuojamas ir kitas didelis maltiečių projektas seneliams – socialinė priežiūra jų pačių namuose. Jis vykdomas 13 miestų. Paklausite, o kokių jis reikalauja išlaidų, juk į pagalbą ateina savanoriai. Taip, savanoriai aukoja  savo laiką, tai neįkainojama, bet higienos, būtiniausias buities priemones reikia pirkti, kartais tenka pasirūpinti brangiais, bet gyvybiškais svarbiais vaistais, specialistų konsultacijomis ar atvežti malkų žiemai.
Maltiečiai nepamiršta ir globos namuose gyvenančių vienišų senolių, lanko juos per šventes, kai ypač trūksta artimųjų šilumos. Iš viso savo darbus vykdome 40 Lietuvos vietovių.

Visus kviečiame prisidėti prie akcijos savo mieste ar paremti trumpaisiais numeriais 1417 – 2 €,
1418 – 3 € (galioja iki gruodžio 31 d.)
Didesnė auka www.maltieciusriuba.lt

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA