KR
Verslas

KR
REKLAMA

Aitera UAB
KR
mokslas

Užliedžių gimtadienis su sporto prieskoniais ir fejerverkų ugnimi

Užliedžių gimtadienis su sporto prieskoniais ir fejerverkų ugnimi

Paskutinį rugpjūčio šeštadienį Užliedžiai šventė 275-ąjį kaimo gimtadienį. Kartu su kitų kaimų bendruomenėmis, svečiais praleista įspūdžių kupina diena.

 Sportas sujungė bendruomenes

Užliedžių bendruomenės centras dalyvauja bendruomenių partnerystės projekte „Lai sportas buria, vienija ir stiprina bendruomenes“. Nuo gegužės mėnesio Babtuose, Vandžiogaloje, Panevėžiuke ir Raudondvaryje vyko krepšiniom, tinklinio ir futbolo varžybos. Užliedžiuose varžybos surengtos kaimo 275-ojo gimtadienio šventės metu.

Jau nuo ryto Užliedžiuose, Giraitėje ir N.Muniškiuose vyko sporto varžybos: futbolo, krepšinio, tinklinio entuziastai kovėsi dėl teisės dalyvauti finalinėse bendruomenių sporto komandų rungtynėse, kurios vyks Babtuose rugsėjo 21 d. Tai bendruomenių partenrystės projekto renginiai, skatinantys Babtų, Užliedžių, Panevėžiuko, Vandžiogalos gyventojus plėtoti partnerystę tarp kaimų ir, pradėjus nuo sporto, imtis didesnių bendrų darbų savo kaimų labui.

Kaip įprasta Užliedžiuose, gausiausiai susirinko krepšinio 3x3 mėgėjai  – 5 komandos: „Vaišintojai“, „Byhai“, „Labanakt, vaikučiai“, „Neveronys“.

 Tinklinį (4x4) žaidė komandos „Šiaurė“, „Šaltkalviai“, merginų komanda „Didelis ir mažas“ bei „Domeikava“.

Futbolo mėgėjai susibūrė į dvi komandas 6x6: „Aujula“ ir „Kėnių gatvė“. Po pusdienį trukusių varžybų dalyvauti finale, kuris vyks Babtuose rugsėjo 21 d., iškovojo teisę krepšinio komandos „Neveronys“ (I vieta), „Vaišinam“ (II vieta) ir „Labanakt, vaikučiai“ (III vieta); tinklinio „Dainava“ (I vieta), „Kadagys“ (II vieta), „Šiaurė“ (III vieta) ir futbolo – „Aujul“ (I vieta), „Kėnių gatvė“ (II vieta). Sveikiname dalyvius ir nugalėtojus!

 Šventė – partnerystės rezultatas

Užliedžių seniūnijoje aktyviai veikia dvi bendruomenės – Užliedžių ir Giraitės, kultūrinę veiklą skatina Raudondvario kultūros centras, bendruomenių iniciatyvų išklauso ir padeda jas įgyvendinti seniūnija, vietos ūkininkai ir verslininkai. Organizuojant renginį visi dirbo kartu, tad seniūnas Irmantas Šumskas dėkojo už pagalbą, vaišino visus šventės dalyvius gimtadienio tortu, džiagėsi, kad dėka bendro darbo Užliedžiai smagiai švenčia savo sukaktį.

 Jaunų šeimų kaimas

Užliedžiai – sparčiai augantis kaimas. Tai buvo ypač akivaizdu prasidėjus šventinėms pramogoms. Gimtadienio šventę tęsė pramogos visai šeimai, į kurias gausia rinkosi jaunos šeimos su vaikais, seniūnijos jaunimas.

Vaikai siautė batute, siautė kartu su „Linksmojo lagamino“ personažais, mokėsi gaminti saldainius, piešti, minkė molį. Ramesnio užsiėmimo mėgėjai būriavosi prie Petenkės aikštelės, kur Lietuvos petankės asociacijos prezidentas pasakojo apie šio lauko žaidimo subtilybes, mokė teisingai mesti rutulius. Būrys smalsuolių tuoj pat susiskirstė į komandas ir žaidimas prasidėjo.

Ypač daug smalsuolių sulaukė extremalaus išbandymo atrakcija „Lipam“. Iš pradžių nedrąsiai stebėję bandančius įveikti kelių dėžių stirtą, vėliau visi veržėsi išbandyti šią pramogą. Viena iš pirmųjų lipo ir įveikė aukščiausią dėžių „bokštą“ – 23 dėžes – trylikametė Nerija. Net sutemus jaunimas nesiskirstė vis bandydamas pasiekti paskutinius likusius prizus, kurie buvo sukabinti aukštai medžio viršūnėje.

Visai sutemus įsižiebė lako kino ekranas – buvo rodomas kinas isai šeimai „Aš iš kitos veidrodžio pusės“, o šventę vainikavo naktiniame danguje įsiplieskę fejerverkai.

Atsiprašome, komentuoti straipsnį šiuo metu nėra galimybės... X

KR
kiti rubrikos straipsniai

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA

KR
REKLAMA